Posted by on 28 maja 2018

Przewoźnicy ci są wykluczeni w prawodawstwie zezwalającym. Oprócz ograniczania korzystania z produktów i usług o wątpliwej wartości program HTA może potencjalnie zwiększyć wykorzystanie obecnie niedostatecznie wykorzystanych usług opieki zdrowotnej. Istnieje powszechnie uznana potrzeba poprawy jakości amerykańskiej opieki zdrowotnej i dostosowania alokacji zasobów opieki zdrowotnej. Programy takie jak amerykański program HTA są obiecujące dla osiągnięcia tych celów w populacji; jednak konieczne będą również bardziej kompleksowe podejścia, które będą przesuwać zachęty systemu dostawczego, aby poprawić integrację i wydajność opieki oraz odpowiedzialność systemu za wyniki zdrowotne.1,5 Jedynie w przypadku obu rodzajów strategii możemy spodziewać się trwałego spadku kosztów eskalacja wystarczająca do zrównoważenia długoterminowych kosztów reformy systemu opieki zdrowotnej. Jasne jest, że lepsza strategiczna komunikacja z opinią publiczną na temat wartości tych programów będzie wymagana, gdy rząd federalny i państwa pójdą naprzód.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Nie zgłoszono żadnego potencjalnego konfliktu interesów związanego z tym artykułem.
Author Affiliations
Z Wydziału Nauk o Środowisku i Medycyny Pracy, University of Washington School of Public Health, Seattle (GMF); Departament Pracy i Przemysłu stanu Waszyngton, Olympia (GMF); komitetem ds. oceny technologii medycznych w Washington Health Technology oraz programem oceny technologii medycznych w stanie Waszyngton, Olympia (BRB); i Grupowa Spółdzielnia Zdrowia, Spokane, WA (BRB).

[podobne: Paletyzatory, Kabiny Sanitarne, sprzątanie poznań ]

Powiązane tematy z artykułem: Kabiny Sanitarne Paletyzatory sprzątanie poznań